Operater na info pultu | Poslovi, Beograd

Promocije, promocije, beograd poslovi, studentski poslovi

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda angažuje studente na poslovima:

Operater na info pultu – rad sa strankama

Opis posla:

  • Ažuriranje dokumentacije

  • Evidentiranje ulazne i izlazne dokumentacije

  • Obavljanje pisane i usmene korespondencije, e-mailom i telefonskim pozivima

  • Korišćenje tehnike koju radni zadaci zahtevaju (aparata za kopiranje, faxa i slično)

  • Popunjavanje, kontrola i arhiviranje dokumenata

  • Izrada faktura,profaktura,

  • Asistencija kolegama

Uslovi:

  • Računarska pismenost - prednost

  • Period rada: 1 - 2 godine

  • Angažovanje po ugovoru

  • Radno vreme: 8 – 9 sati dnevno

  • Radne smene: 1 smena

Ukoliko ste zainteresovani, molimo Vas prijavite se na brojeve telefona:

011/344-3381

060/6000-290

Ili pošaljite svoju biografiju (CV) na mejl:

poslovi@ozbulevar.rs.

poslovnica 1

Savski Venac-Beograd

Knjeginje Zorke 5

-studentski servis -

Studentska zadruga

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas sub

8-12 čas

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.