top of page

Pravnik u kadrovskoj službi | Poslovi, Beograd

Promocije, promocije, beograd poslovi, studentski poslovi

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda angažuje studente na poslovima:

PRAVNIK U KADROVSKOJ SLUŽBI

Uslovi:

  • Aktivan vozač.

  • Rad u kadrovskoj službi na pripremi rešenja o pravima i obavezama zaposlenih i ugovora o radu.

  • Rad na računaru, komunikativnost;

  • Rad na duži vremenski period;

  • Puno radno vreme

  • Poželjno radno iskustvo

Opis posla:

  • Priprema predloga odluka, rešenja, upustava i drugih opštih akata;

  • Priprema aneks ugovora.

  • Priprema odluke o službenim putovanjima, donacijama i drugo;

  • Koordinira aktivnosti vezane za imovinskopravne odnose;

  • Obavlja poslove zastupanja, po ovlašćenju;

  • Daje predloge i mišljenja po predmetima iz pravne oblasti;

  • Rešava složene predmete iz pravne oblasti.

Prijavite se za poziciju PRAVNIKA na brojeve telefona omladinske zadruge:

011/344-33-81

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Kneginje Zorke 5 11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv.

bottom of page