Tehničar u fizičko-hemijskoj laboratoriji | Oglasi za posao, Beograd

omladinska zadruga bulevar studenti posao beograd

Omladinska zadruga Bulevar ima veliku ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Oglasi za posao se odnose na Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac i ostale velike gradove u Srbiji. Poslovi preko omladinske zadruge kreću se od manuelnih i fizičkih poslova pa do visoko-intelektualnih poslova. Za potrebe poslodavca iz Beograda tražimo radnike na radnom mestu:

TEHNIČAR U FIZIČKO-HEMIJSKOJ LABORATORIJI

Opis posla:

• Vrši rutinske analize pod nadzorom menadžera ili stručnog saradnika laboratorije.

• Priprema potreban pribor za analizu uzoraka.

• Uzorkuje ulazni materijal za potrebu kontrole.

• Priprema potreban pribor za uzorkovanje.

• Prima zahtev za uzorkovanje i/ili analizu ulaznih materijala, međuproizvoda, poluproizvoda i gotovog proizvoda uz proveru prateće dokumentacije.

• Vodi evidenciju o uzorcima.

• Odvaja uzorke za potrebe kontrole i šalje ih u odgovarajuću laboratoriju (fizičko-hemijska, mikrobiološka, laboratorija za kontrolu stabilnosti).

• Odvaja referentne uzorke i skladišti ih na propisan način.

• Vodi računa o tome da uzorci u skladištu budu obeleženi na propisan način.

• Priprema sve potrebne reagense i rastvore i vodi evidenciju o tome.

• U Dnevnik rada evidentira dobijene rezultate i podnosi na uvid menadžeru ili stručnom saradniku laboratorije.

• Učestvuje u održavanju laboratorijskog pribora.

• Pomaže u održavanju higijene laboratorije.

• Vodi evidenciju o prijemu i potrošnji potrošnih materijala u laboratoriji i vrši njegovo skladištenje.

• Pristiglu ispitnu i mernu opremu zavodi u Evidencioni karton i stalnom proverom se stara da za ispitivanja koristi etaloniranu, kalibrisanu i validiranu opremu.

• Odgovara za kvalitet proizvoda na nivou direktnog izvršenja ispitivanja.

• Predlaže nabavku potrošnih materijala.

• Obavlja i druge poslove po nalogu menadžera laboratorije.

Uslovi:

• IV stepen stučne spreme – Farmaceutski/hemijski tehničar

• Poznavanje GMP smernica

• Znanje rada na računaru - MS Office

Zarada: 35.000,00 rsd

Mesto rada: Obrenovac, prevoz je organizovan do fabrike (autobus kreće sa Novog Beograda)

Prijavite se za posao TEHNIČAR U FIZIČKO-HEMIJSKOJ LABORATORIJI na brojeve telefona:

011/3650-157

060/6001655

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu profesionalnu biografiju (CV) na poslovi@ozbulevar.rs.

poslovnica 2

Savski Venac-Beograd

Birčaninova 42

-studentski servis - Studentska zadruga

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.