top of page

Vodja proizvodnje | Oglasi za posao, Kragujevac

Omladinska zadruga Bulevar ima veliku ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Oglasi za posao se odnose na Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac i ostale velike gradove u Srbiji. Poslovi preko omladinske zadruge kreću se od manuelnih i fizičkih poslova pa do visoko-intelektualnih poslova. Za potrebe poslodavca iz Beograda tražimo radnike na radnom mestu:

VODJA PROIZVODNJE

Opis posla:
  • Sprovođenje naloga nadređenih

  • Priprema proizvodnog plana i osiguranje njegovog izvršenja;

  • Sprovodjenje ličnih administrativnih obaveza na osnovnom nivou;

  • Učestvuje na sastancima vezanim za sprovođenje proizvodnog plana i problemima vezanim za kvalitet;

  • Radi na tekućoj saradnji sa ostalim odsecima preduzeća kao i sa odsecima (Srbija/Poljska);

  • Stara se o sprovođenju zaštitnih mera na radu u celokupnom preduzeću kao i njihovu usaglašenost sa zakonom;

  • Rad na pripremi neophodnih dokumenata vezanih za obavljanje audita, njihovom praćenju i ažuriranju tokom godine kao i otklanjanju predočenih nedostataka;

  • Obezbeđuje nesmetani rad proizvodnje u svim segmentima uključujući i uspostavljanje novih tehnologija;

  • Izveštava o završnim rezultatima na kraju smene, popunjavanjem odgovarajućih izveštaja;

  • Izveštava o nivou škartova u proizvodnji, predlaže mere za njihovo umanjenje;

  • Zamenjuje rukovodioca preduzeća u slučaju njegove odsutnosti;

  • Preduzima odgovarajuće aktivnosti u slučaju pojave nepravilnosti u proizvodnji, kao i nepravilnosti prijavljene od strane kupca;

  • Izveštava, predlaže mere koje dovode do bolje efikasnost i rada preduzeća;

  • Vrši obuku i pripremu zaposlenih, kao i novih zaposlenih;

  • Obezbeđuje nesmetan proizvodni ciklus i rešava sve probleme vezane za problem kvaliteta kao i proizvodnog procesa;

  • Prijavljuje sve nezgode, profesionalna oboljenja i povrede – iz oblasti proizvodnje;

  • Brine se o svojoj i bezbednosti i kolega na radnom mestu;

  • Obavezan je da adekvatno koristi lična zaštitna sredstva koja su mu izdata na korišćenje;

Uslovi:
  • IV stepen stručne spreme;

  • Vrsta stručne spreme – Tehnička škola – smer mašinstva i kompijuterskog modeliranja, Ugostiteljska škola;

  • Srednji ili napredni nivo znanja engleskog jezika;

  • Kompjuterske veštine: srednji nivo poznavanja rada na računaru MS Office i rad sa tabelama;

  • Posedovanje vozačke dozvole

Prijavite se za poziciju OPERATER U PROIZVODNJI na brojeve telefona omladinske zadruge:

Tel: +381 011/3650-157

Tel: +381 011/3650-158

Mob. tel: +381 60/6001-655

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 1 – Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete i u kom gradu živite,

napišite i Vaš članski broj ako ste već član omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv.

bottom of page