Agent putnog servisa | Oglasi za posao, Beograd

  Omladinska zadruga Bulevar ima veliku ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Oglasi za posao se odnose na Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac i ostale velike gradove u Srbiji. Poslovi preko omladinske zadruge kreću se od manuelnih i fizičkih poslova pa do visoko-intelektualnih poslova. Za potrebe poslodavca iz Beograda tražimo radnike na radnom mestu:

AGENT PUTNIČKOG SERVISA

Opis poslova:

  • Postupa po   pravilima poslovnog ponašanja, odevanja i nošenja uniforme prilikom obavljanja posla

  • Odgovara za propuste u radu koji se odnose na izvršenje usluga

  • Vrši  kontrolu ručnog prtljaga i kupona za ukrcavanje putnika u vazduhoplov na punktovima kontrole pristupa restriktivnoj zoni aerodroma i daje prvenstvo pristupa putnicima u zavisnosti od statusa klase putovanja i kategorije putnika

  • Vrši prihvat i otpremu putnika

  • Vrši prihvat i otpremu putnika posebnih kategorija

  • Vrši opslugu putnika i prtljaga u Terminalu Generalne avijacije

  • Priprema liste putnika u odlasku i vrši manuelnu kontrolu ukrcavanja putnikaPriprema i dostavlja dokumenta za let članovima posade

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme svih struka

  • Znanje engleskog jezika

  • Poznavanje rada na računaru

Prijavite se za posao AGENT PUTNIČKOG SERVISA na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 3650-157

tel: +381 (11) 3650-158

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42

11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme:

pon-pet  8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom za koji posao aplicirate.

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu  www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Please reload

Ostali oglasi

Support engineer | Oglasi za posao, Beograd

15.11.2019

1/6

1

Omladinska i studentska zadruga BULEVAR

Poslovnica - Birčaninova 42, Savski Venac
11000 Beograd -Srbija
tel/fax: 011 / 3650-156
tel/fax: 011 / 3650-157
tel/fax: 011 / 3650-158
tel/fax: 011 / 3650-159
mob. info tel; 060 /5555-843

pon-pet  8-17 čas.   sub 8-12 čas.
office@ozbulevar.rs

2

Studentski servis BULEVAR

Poslovnica - Kneginje Zorke 5, Vračar
tel/fax: +381 (011) 344-3381
tel/fax: +381 (011) 2435-486
tel/fax: +381 (011) 3447-257
tel/fax; +381 (011) 630-1937
mob. info tel; 060/6000-290

pon-pet  8-17 čas.   sub 8-12 čas.

3

Oglasni centar BULEVAR

Poslovnica 3 - Logistika & Marketing

tel/fax: 011/344-33-81, lok. 20

marketing@ozbulevar.rs

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon