Komercijalista u oblasti IT usluga | Posao, Beograd, Vozdovac

Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, poslovi, komercijalista, it usluge, pretraga trzista

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince, lica koja nisu na skolovanju - nezaposlene za posao:

Komercialista za plasman IT usluga

Opis poslova:

  • Komercialista za plasman IT usluga iz oblasti telematike (praćenje vozila) i digitalizacije radnih procesa

  • pretraga tržištapriprema baze ciljne grupe potencialnih klienata (produzeća)kontaktiranje ciljne grupe melom,

  • telefonski marketing

  • ugovaranje sastanaka

  • Ponekad odlazak na sastanak kada je to neophodno (inače sve je rad iz kancelarije na Medakoviću

Uslovi:

  • Plata 50.000 RSD

  • Radno vreme 8h

  • Obezbeđen prevoz

  • pozeljno iskustvo poželjeno sa fakultetom iz elektrotehnike ili komerciale ili IT (ne programer nego IT komerciala)

Prijavite se za poziciju Komercijalista za plasman IT usluga na brojeve telefona omladinske zadruge:

Info tel; +381 (011) 630-6580

060/3006-508

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 1 – Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete i u kom gradu živite,

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.