top of page

Sobarica u hotelu | Poslovi, Voždovac

Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, Studentska, zadruga Beograd, rad za šankom, konobar

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži studentkinje za posao:

SOBARICA

Uslovi:

  • Poželjno prethodno iskustvo

  • Rad u smenama

  • Radi se na duže

  • Plata 35.000 dinara

Opis posla:

  • Čisti, sprema i održava hotelske sobe i sve pomoćne prostorije vezane za smeštajni kapacitet

  • Svakodnevno briše, zaliva i neguje ukrasno bilje

  • Po izlasku gostiju otvara sve sobe i konstatuje: zauzetost soba, ležaja, brojno stanje i ispravnost inventara, tehničku neispravnost nastalu prilikom boravka gosta u sobi i o svemu obaveštava Šefa hotelskog servisa na način predviđen organizacijom rada i datim uputstvima

  • Preuzima od gostiju lično rublje za pranje, peglanje i čišćenje, predaje ga Šefu hotelskog servisa i stara se da blagovremeno bude vraćeno gostu

  • Svakodnevno pravi izveštaj o stanju osnovnih sredstava i sitnog inventara kojim se duži (eventualnom nestanku i kvarovima, oštećenjima i sl.)

  • Učestvuje u sprovođenju dezinfekcije, prostora, opreme i inventara

Prijavite se za posao SOBARICE na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 630-6580

mob. tel: 060/3006-508

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv.

bottom of page