Portir u hotelu | Posao, Vračar

Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, poslovi, rad na recepciji, recepcioner, recepcija

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince za posao:

PORTIR

Opis posla:

  • Rad na recepciji

  • Vozačka dozvola B kategorije

  • Konverzacijski nivo engleskog jezika

  • Muška osoba (zbog prirode posla)

  • Poželjno je da bude student koji ima veze sa turizmom i hotelijerstvom, ali nije neophodno.

  • 5 radnih dana nedeljno bez noćnih smena

Uslovi:

  • Mesečna neto 30.000,00 RSD ili više ukoliko kandidat ima iskustva.

Prijavite se za posao RAD NA RECEPCIJI na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 344-3381

tel: +381 (11) 243-5486

mob. tel: 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.