top of page

Potrebni studenti za popis robe | Surčin

Niš studentski posao, Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, Studentska

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži studente za poslove:

POPIS ROBE

Potrebne studenti/kinje za pomoć pri popisu robe u butiku u Surčinu. Posao se radi od13.11. do 17.11.2017, radno vreme 10h dnevno od 10- 20 h. Organizovan prevoz sa Novom Beograda.

Uslovi:

- Status studenta do 26. godine

- 250 din/h

- Posao od 13.11.2017 do 17.11.2017 - od 10h do 20h

- Organizovan prevoz sa Novom Beograda

Opis posla:

- Popis robe u Surčinu

Prijavite se za posao POPIS ROBE U BUTIKU na brojeve telefona omladinske zadruge:

mob. tel: 060/625-0007

tel: +381 (11) 3650-157

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv.

bottom of page