top of page

Radnik u prodaji | Vračar, Stari grad

Beograd, Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska Zadruga, Omladinske zadruge, prodavac u maloprodaji

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince, studente za posao:

RADNIK U PRODAJI

Posao koji je u pitanju je mesto u prodaji, tražen je muškac.

Firma se razvija, traže ozbiljne i predane radnike.

StartFragment

Uslovi:

- Nezaposleno lice

- Aktivan vozač, vozačka dozvola B kategorije

- Poželjno je sopstveno vozilo, ali nije obavezno

- Poželjno je da kandidat završio FON, Ekonomski fakultet, poželjni su smerovi menadžment, marketing, poslovanje...

Opis posla:

- Upoznavanje sa širokim spektom usluga i uređaja firme,

- Slanje ponude

- Obavljanje telefonske razgovore sa potencijalnim klijentima

- Držanje prezentacija i slično, sve u cilju prodaje i prezentacije naših usluga, uređaja i softvera

Profil kadnidata:

- Muškarac

- Komunikativna i pozitivna osoba

- Osoba mora biti spremna da uči i da se stalno usavršava, prati nove tokove na polju njihovih usluga

EndFragment

Prijavite se za posao RADNIK U PRODAJI na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel/fax: +381 (11) 344-33-81

tel/fax; +381 (11) 344-72-57

mob. info tel; 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Knjeginje Zorke 5 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete i u kom gradu živite,

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.