Vozač - Punilac automata za samoposluživanje | Novi Beograd, Zemun, Altina

Beograd, Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska Zadruga, Omladinske zadruge, refile, refiler aparata, aparati za kafu, aparati za grickalice

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince, studente za posao:

VOZAČ - PUNILAC AUTOMATA ZA SAMOPOSLUŽIVANJE

Izvestan je prijem u radni odnos.

Poželjno je da živite na Novom Beogradu, Zemunu ili Altini.

Uslovi:

– Rad na duži vremenski period

– 8 sati rada, od 8h do 16h

– Vozačka dozvola B kategorija

– Potvrda da niste osuđivani ili kažnjavani

– 30 hiljada plata mesečno

Opis posla:

- održavanje higijene automata za samoposluživanje

- popuna automata za samoposluživanje potrebnim sirovinama i proizvodima

- kolektovanje novca iz automata za samoposluživanje

- provera ispravnosti automata za samoposluživanje

- provera ispravnosti sirovina i proizvoda na svojoj liniji

- komunikacija sa klijentima

- održavanje zaduženog vozila

- odgovoran za finansijsko i robno stanje na svojoj liniji

- izveštavanje nadređenih o stanju na njegovoj liniji

- odgovoran za svu tehniku i sredstva za rad koje je zadužio

- čuvanje poslovne tajne

- popis sredstava za rad i stanja u automatima

- poštovanje propisanih procedura od strane Beoline trade doo i klijenata

- mogućnost obavljanja radnih zadataka van sedišta preduzeća

- izveštavanje administratora o najavama i izveštajima

- pisanje radnih naloga,zapisnika, reversa

- obavlja i druge poslove po nalogu direktora ili drugog neposrednog rukovodioca

Odgovornost:

-Odgovoran je za blagovremeno i tačno izvršavanje poslova i radnih zadataka, finansijski i robno za zaduženo

EndFragment

Prijavite se za posao PUNILAC AUTOMATA ZA SAMOPOSLUŽIVANJE na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 344-33-81

tel: +381 (11) 344-72-57

mob. info tel; 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Knjeginje Zorke 5 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete i u kom gradu živite,

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

*Cena rada je informativnog karaktera, prilikom razgovora za posao

dužnost omladinca je da pita poslodavca o uslovima rada.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.