Serviranje hrane | Zvezdara

Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, poslovi, kuhinja, pomoćni poslovi, pomoćni poslovi u kuhinji

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži zadrugare, omladince, studente za posao:

SERVIRANJE HRANE

Opis posla:

- Serviranje hrane

- Izdavanju narudžbina

Uslovi:

- Završena srednja škola

- Student ili nezaposleno lice

- 1100 din neto po danu

- Posao na duže

- 8h rada dnevno

- Od 10-18h, 14:30-22:30h

- Sanitarna knjižica

- Angažovanje na 6 meseci

U pitanju je restoran Super Vok - Kineska brza hrana,

nalazi se u Bulevar kralja Aleksandra 174, Beograd.

Prijavite se za posao SERVIRANJE HRANE na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel/fax: +381 (011) 344-33-81

tel/fax; +381 (011) 344-72-57

mob. info tel; 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Knjeginje Zorke 5 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.