Radnik u prodaji | Beograd

Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, poslovi, radnik u prodaji, prodaja, radnik

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince, studente za posao:

RADNIK U PRODAJI

Potreban momak, mogu i studenti i nezaposlena lica, za rad u prodaji.

Uslovi:

  • Dve godine iskustva na istim ili sličnim poslovima

  • Rad na računaru – Microsoft office

  • Vozačka dozvola B kategorije

  • Engleski jezik, čitanje-pisanje osnovni nivo – prednost

  • Da lice nije krivično osudjivano ili da se protiv njega ne vodi krivični postupak – obavezna potvrda nadležnog organa

  • Lice koje konkuriše za rad ne može da radi na dodatnim ili dopunskim poslovima iste delatnosti van radnog vremena kod poslodavca

Opis poslova:

  • Održava kontakt sa vec postojećim kupcima i uspostavlja kontakte sa novim kupcima

  • Analizira zahteve kupaca, izradjuje ponude i kalkulacije

  • Prati tok izrade i isporuke robe do kupca i daje informacije o mogućoj realizaciji i rokovima

  • Vrši prijem robe, proveru kvaliteta i kvantiteta

  • Vrši izdavanje robe, izradjuje prateću dokumentaciju (otrpremnica /račun) i vrši naplatu iste

  • Prati stanje magacina i daje predlog za nabavku robe

  • Rad u maloprodaji / fiskalna kasa, naplata putem platnih kartica, čekova gradjana i administrativnih zabrana

  • Cena 165 din/h

Od kandidata se očekuje da pokaže ozbiljnost i odgovornost u radu. Predvidjen probni rad u trajanju od 5 radnih dana. Lica koja nemaju iskustva u radu na istim ili sličnim poslovima, mogu konkurisati za mesto pripravnika, sa naznakom Radnik u prodaji – Pripravnik. Opšti uslovi rada i obaveze zaposlenog, definisane su kroz Pravilnik o radu izdat od strane poslodavca, a u skladu sa zakonom.

Prijavu podneti putem maila: poslovi@ozbulevar.rs

Konkurs važi do 20.03.2017.godine.

Prijavite se za RADNIK U PROADJI na brojeve telefona omladinske zadruge:

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

· tel/fax: +381 (011) 3650-156

· tel/fax; +381 (011) 3650-157

· mob. info tel; 060/5555-823