top of page

Posao: Automehanicari za rad u auto-servisu

Prijavi se! Potrebni momci automehaničarske struke sa ISKUSTVOM, za rad u auto-servisu u Beogradu.

Potrebni momci automehanicarske struke sa ISKUSTVOM, za rad u autoservisu. rad na duze vreme. Plata oko 40.000 rsd, i moze da varira u zavisnosti od znanja i isustva u poslu.

Opis posla / Uslovi:

  • Laka i teža održavanja vozila

  • Zamena potrošenih delova, ugradnja novih delova

  • Veliki i mali servisi, redovna održavanja

  • Vanredne popravke vozila

Uslovi za kandidate:

  • SSS

  • vozačka dozvola minimum B kategorije

  • radno iskustvo na istim poslovima

  • Mesečna zarada oko 40.000 rsd

Način prijave za poslove:

(prijavi se odmah telefonom)

  • Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR

  • Možete poslati CV biografiju na email: ozbulevar@beotel.rs

  • Telefonski/poslovnica 1 ; 011/344-3381; 243-54-86; 060/6000-290

  • Kontakt osoba: Stefan

  • Radno vreme zadruge 8-17h radnim danima

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv.

bottom of page