top of page

Ciscenje snega u Beogradu - Momci STUDENTI

Prijavi se! Potrebni momci raspoloženi za čišćenje snega na trotorarima, na ulazima u zgrade itd, za predstojeće januarske padavine.

Opis posla / Uslovi:

Zbog prognoziranih padavina i hladih dana u narednom periodu, tražimo studente spremne za čišćenje snega već u ponedeljak.

Radiće se po potrebi i tokom Januara i Februara.

Uslovi za kandidate:

  • Momci, studenti do 26 godina

  • Radne smene: 8 sati , dnevnica

  • Dnevnica 1.600 rsd

Način prijave za poslove:

(prijavi se odmah telefonom)

  • Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR

  • Možete poslati CV biografiju na email: ozbulevar@beotel.rs

  • Telefonski/poslovnica 1 ; 011/344-3381; 243-54-86; 060/6000-290

  • Telefonski/poslovnica 2 ; 011/3650-156; 3650-157; 060/5555-823

  • Radno vreme zadruge 8-17h radnim danima

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.