top of page

Izdavanje narudžbina u pekari - |Beograd|

Potrebni pomoćni radnici iz Novog Sada do 30 godina za rad na pripremi brze hrane POMOĆNI RADNICI, OMLADINSKA ZADRUGA BULEVAR, STUDENTSKA ZADRUGA, POSLOVI PREKO ZADRUGE, USLUGE ZADRUGE

Opis posla / Uslovi:

  • Timski orijentisan odnos i dobro organizovano radno okruženje

  • Korektnost i ispunjenje svih dogovora

  • Početna plata od 28 000 dinara

  • Mogućnost napredovanja do plate od 42 000 dinara

  • Siguran posao na duži vremenski rok

  • Omladince do 30 godina

  • Da ste vredni, odgovorni, uredni, pedantni

  • Da ste brzi i da se dobro snalazite

Radne obaveze

  • Izdavanje narudžbina

  • Rad sa kupcima

  • Posluživanje gostiju

Vrsta i mesto zaposlenja:

  • Stalan radni odnos

  • Iskustvo nije neophodno

  • Puno radno vreme

  • Rad u smenama

Kontaktiraj nas!

Poslovnica Kneginje Zorke 5

11000 Beograd -Srbija, Vračar tel/fax: +381 (011) 3447-257 tel/fax; +381 (011) 630-1937 mob. info tel; 060/6000-290 radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.