top of page

Bravar-Zavarivač - |Beograd|

RADNIK-BRAVAR-ZAVARIVAC,OMLADINSKA ZADRUGA BULEVAR, STUDENTSKA ZADRUGA, POSLOVI PREKO ZADRUGE, USLUGE ZADRUGE, redara, poslovi

Potrebni studenti i nezaposlena lica (do 30 godina) za poslove bravara/zavarivača.

Opis posla:

  • Razumevanje konstrukcione i tehnološke dokumentacije.

  • Izrada i ispitivanje alata za izradu elementa i sklopova

  • Sklapanje i zavarivanje autobusne nadgradnje

  • Poslovi izrade autobusne karoserije (merenje, mašinska i ručna obrada,sklapanje, zavarivanje …)

  • Uvođenje i nadzor rada novozaposlenih saradnika na sličnim poslovima.

  • Drugi poslovi u fazama proizvodnje autobusa

Uslovi i kvalifikacije:

  • Poželjna srednja stručna sprema – KV/VKV bravar ili sertifikat

  • Poželjno iskustva u zavarivačkim poslovima (MIG/MAG, TIG)

  • Iskustvo poželjno

  • Sposobna, preduzimljiva, precizna, organizovana i efikasna osoba

  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije (D kategorija je prednost)

  • Dva tipa angažovanja- povremeno angažovanje i angažovanje na duže

Prijava na brojeve telefona:

Poslovnica Kneginje Zorke 5

11000 Beograd -Srbija, Vračar

tel/fax: +381 (011) 344-3381 tel/fax: +381 (011) 2435-486 tel/fax: +381 (011) 3447-257 tel/fax; +381 (011) 630-1937 mob. info tel; 060/6000-290 radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Pošalji te nam cv na ozbulevar@beotel.rs

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.