Reorganizacija magacina - |Belegiš|-Studenti

REORGANIZACIJA MAGACINA POMOĆNI RADNICI, OMLADINSKA ZADRUGA BULEVAR, STUDENTSKA ZADRUGA, POSLOVI PREKO ZADRUGE, USLUGE ZADRUGE

Opis posla :

  • Potrebni studenti za poslove reorganizacije magacina u Belegišu

  • Pravilno održavanje postojeće robe u magacinu

  • Vršenje popisa robe

  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otprema

  • Održavanje magacinskog prostora

  • Pakovanje robe

Uslovi:

  • Rad u jednoj smeni

  • 144 dinara/h-dnevna smena

  • Organizovan prevoz iz Zemuna do Belegiša

  • Angažovanje mesec dana

Poželjno:

  • Iskustvo u radu sa skladištenjem

  • Organizovanost i tačnost

  • Pedantnost i odgovornost za robu

Prijave na broj telefona zadruge

Poslovnica - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

060/6001655

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: ozbulevar@beotel.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član zadruge. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.