top of page

Pomoćni radnik na stovarištu- |Voždovac|

PAKOVANJE ROBE, OMLADINSKA ZADRUGA BULEVAR, STUDENTSKA ZADRUGA, POSLOVI PREKO ZADRUGE, USLUGE ZADRUGE, Potrebni momci (nezaposlena lica) za posao pakovanja robe u Šimanovcima
  • Opis posla / Uslovi:

  • Potrebni studenti i nezaposlena lica do 30 godina za rad na stovarištu

  • Rad na duže vreme.

  • Rad na pomoćnim fizičkim poslovima

  • 180 dinara po satu početna plata

  • Rast plate ukoliko se poslodavac odluči da zadrži radnika

Prijave na broj telefeona

Poslovnica - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

060/6001655

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Oglasi za posao - BULEVAR Omladinska i studentska zadruga

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: ozbulevar@beotel.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član zadruge. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

StartFragment

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.