top of page

Promoter na štandu -Beograd

Opis posla/Uslovi

  • Potrebni promoteri/prodavci za objekte u Beogradu -TC Zmaj (Zemun) i TC Karaburma (Mirijevski Bulevar)

  • Zaključivanje prodaje i popunjavanje prateće dokumentacije sa korisnikom

  • Davanje saveta i pomoć korisnicima u izboru servisa koji odgovara njihovim potrebama

  • Izveštavanje o postignutim rezultatima

  • Poželjno predhodno iskustvo u direktnoj prodaji

  • Poznavanje telekomunikacionih usluga

  • Potrebno znanje rada na računaru

  • Fiksna plata+procenat od prodaje usluga

  • Radno vreme 6h

  • 5 radnih dana u nedelji

Poslovnica - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac tel/fax: +381 (011) 3650-156 tel/fax: +381 (011) 3650-157 tel/fax: +381 (011) 3650-158 tel/fax: +381 (011) 3650-159 mob. info tel; 060 /5555-823

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prosledi nam cv na ozbulevar@beotel.rs sa napomenom da je za posao promoter/prodavac

Nisi član zadruge. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.