top of page

Potrebni anketari |Beograd|

Potrebni anketari, studenti i nezaposlena lica do 30 godina za ispitivanje javnog mnjenja ANKETARI, OMLADINSKA ZADRUGA BULEVAR, STUDENTSKA ZADRUGA, POSLOVI PREKO ZADRUGE, USLUGE ZADRUGE

Opis posla / Uslovi:

  • Potrebni studenti do 26 godina za poslove anketara

  • Anketiraju se pusaci koji kupe cigarete na trafici

  • Anketa traje 15-20 minuta

  • Satnica 120 dinara + po uradjenom upitniku 150 dinara

  • 6 sati rada

  • Prva smena 8-14h

  • Druga smena 14-20h

  • Trafike na kojima se radi su unapred zadate i mahom su po Novom Beogradu

Prijavite se na brojeve telefona zadruge:

Poslovnica - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac tel/fax: +381 (011) 3650-156 tel/fax: +381 (011) 3650-157 tel/fax: +381 (011) 3650-158 tel/fax: +381 (011) 3650-159 mob. info tel; 060 /5555-823

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.