top of page

Administrativni radnici u banci- Arhiva- |Beograd|

ADMINISTRATIVNI RADNIK NA ENGLESKOM JEZIKU, OMLADINSKA ZADRUGA BULEVAR, STUDENTSKA ZADRUGA, POSLOVI PREKO ZADRUGE, USLUGE ZADRUGE,  Potrebna administrativna radnica sa znanjem engleskog jezika (napredni nivo) - nezaposlena lica

Opis posla / Uslovi:

  • Potrebni studenti do 26 godina za posao arhiviste u banci

  • Informatička pismenost

  • MS Office aplikacije sa naglaskom na excel

  • Poznavanje osnova vođenja knjiga, fakturisanja i osnovnih regulativa

  • Windows i poznavanje internet pretraživača

  • Poznavanje engleskog jezika

  • Rad u kancelarijskom okruženju

  • Radno vreme u trajanju od 8 časova od 9h-17h

  • Poželjno poznavanje brzog/slepog kucanja

  • Poželjno radno iskustvo na sličnim pozicijama

  • Vikend slobodan

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: ozbulevar@beotel.rs

Poslovnica - Kneginje Zorke 5 11000 Beograd -Srbija, Vračar tel/fax: +381 (011) 344-3381 tel/fax: +381 (011) 2435-486 tel/fax: +381 (011) 3447-257 tel/fax; +381 (011) 630-1937 mob. info tel; 060/6000-290 radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član zadruge. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv.

bottom of page