top of page

Administrativni asistent-priprema dokumentacije-Novi Sad

ADMINISTRATIVNI RADNIK NA ENGLESKOM JEZIKU, OMLADINSKA ZADRUGA BULEVAR, STUDENTSKA ZADRUGA, POSLOVI PREKO ZADRUGE, USLUGE ZADRUGE,  Potrebna administrativna radnica sa znanjem engleskog jezika (napredni nivo) - nezaposlena lica

Opis posla / Uslovi:

  • Potrebni studenti i nezaposlena lica iz Novog Sada za pripremu i dostavu dokumentacije

  • Privremeno/povremni poslovi

  • Rad od kuće i na terenu

  • Windows i poznavanje internet pretraživača

  • Neophodan sopstveni računar i stalan pristup internetu

  • Poželjno posedovanje štampača

  • Poželjno posedovanje kola i vozačke dozvole B kategorije

  • Fleksibilno radno vreme od 1h dnevno do 4h

  • Fiksna dnevnica 1000 dinara

Prijavite se na brojeve telefona zadruge:

Poslovnica - Kneginje Zorke 5 11000 Beograd -Srbija, Vračar tel/fax: +381 (011) 344-3381 tel/fax: +381 (011) 2435-486 tel/fax: +381 (011) 3447-257 tel/fax; +381 (011) 630-1937 mob. info tel; 060/6000-290 radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

StartFragment

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: ozbulevar@beotel.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv.

bottom of page