Specijalista podrške prodajnom timu-Studenti i nezaposlena lica

ADMINISTRATIVNI RADNIK NA ENGLESKOM JEZIKU, OMLADINSKA ZADRUGA BULEVAR, STUDENTSKA ZADRUGA, POSLOVI PREKO ZADRUGE, USLUGE ZADRUGE,  Potrebna administrativna radnica sa znanjem engleskog jezika (napredni nivo) - nezaposlena lica

Opis posla:

Pružanje profesionalne podrške kroz više kanala komunikacije. Pružanje podrške podrazumeva obradu zahteva putem web aplikacija, obradu korisničke dokumentacije i realizaciju zahteva dobijenih od strane agenta direktne prodaje. Rešavanje zahteva i njihovo dokumentovanje zahteva rad na većem broju aplikacija (multitasking).

Zaduženja i odgovornosti:

  • Komunikacija sa agentima direktne prodaje i realizacija njihovih zahteva kroz web aplikaciju

  • Ažuriranje i unošenje podataka kroz web aplikaciju

  • Poštovanje procedura i pravila u realizaciji zahteva

  • Odgovornost za pravovremenu obradu pristiglih zahteva

  • Obrada zahteva pristiglih elektronskom poštom

  • Upoznavanje i savladavanje rada na novim hardwarskim uredjajima, novom software-u i primena procedura neophodnih za izvršenje radnih zadataka

  • Obavljanje i ostalih poslova po nalogu poslodavca, koje podrazumeva navedena pozicija

Profil kandidata:

  • Osoba sa ili bez iskustva

  • Komunikativan i retorički precizan i jasan

  • Profesionalan stav, marljivost i predanost radu

  • Obraćanje pažnje na detalje

  • Odlično poznavanje rada na računaru (prednost ECDL)

  • Iskustvo u radu u operativnim sistemima Windows 7, Windows 8, Windows 8.1.

  • Rad u više programa (multitasking)

  • Pozeljno poznavanje slepog kucanja zbog brzog i kvalitetnog rada na računaru

  • Sposobnost izvršavanja prioritetnih zadataka u dinamičnom radnom okruženju

  • Minimun SSS

Radni uslovi:

  • Dinamično radno okruženje

  • Kancelarijski posao

Prijavite se na brojeve telefona zadruge:

Poslovnica - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac tel/fax: +381 (011) 3650-156 tel/fax: +381 (011) 3650-157 tel/fax: +381 (011) 3650-158 tel/fax: +381 (011) 3650-159 mob. info tel; 060 /5555-823

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

StartFragment

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: ozbulevar@beotel.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.