top of page

POTREBNI KUVAR / KUVARICA

Potrebni pomoćni radnici iz Novog Sada do 30 godina za rad na pripremi brze hrane POMOĆNI RADNICI, OMLADINSKA ZADRUGA BULEVAR, STUDENTSKA ZADRUGA, POSLOVI PREKO ZADRUGE, USLUGE ZADRUGE

Opis posla / Uslovi:

Nudimo:

  • Timski orijentisan odnos i dobro organizovano radno okruženje

  • Korektnost i ispunjenje svih dogovora

  • Redovnu isplatu, plaćen prevoz i obezbeđen jedan topli obrok

  • Sigurno radno mesto na duži vremenki period

Uslovi konkursa:

  • posedujete iskustvo na radnom mestu kuvara u restoranu ili hotelu

  • da ste vredni, odgovorni

  • da ste brzi i dobro organizovani

Radne obaveze:

  • Posao pripremanja i serviranja hrane prema standardima i normativima

Vrsta i mesto zaposlenja:

  • Stalan radni odnos (prijava) ili preko omladinske zadruge

  • Rad u dve smene, mogućnost dogovora oko smena

Prijavite se na brojeve telefona zadruge:

Poslovnica - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac tel/fax: +381 (011) 3650-156 tel/fax: +381 (011) 3650-157 tel/fax: +381 (011) 3650-158 tel/fax: +381 (011) 3650-159 mob. info tel; 060 /5555-823

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv.

bottom of page