top of page

Potrebni momci za obavljanje administrativnih poslova

ADMINISTRATIVNI RADNIK NA ENGLESKOM JEZIKU, OMLADINSKA ZADRUGA BULEVAR, STUDENTSKA ZADRUGA, POSLOVI PREKO ZADRUGE, USLUGE ZADRUGE,  Potrebna administrativna radnica sa znanjem engleskog jezika (napredni nivo) - nezaposlena lica

Opis posla / Uslovi:

  • Potrebni momci za obavljanje administrativnih poslova

  • Odlično poznavanje engleskog jezika

  • Rad na računaru,

  • Rad u kancelarijskom okruženju

  • Zainteresovani kandidati mogu poslati cv biografiju sa naznakom za posao administrativnog radnika.

Razgovor ce se odrzati u petak u 09h u Zadruzi Bulevar, Bircaninova 42.

Prijavite se na brojeve telefona zadruge:

Poslovnica - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac tel/fax: +381 (011) 3650-156 tel/fax: +381 (011) 3650-157 tel/fax: +381 (011) 3650-158 tel/fax: +381 (011) 3650-159 mob. info tel; 060 /5555-823

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

StartFragment

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: ozbulevar@beotel.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.