top of page

BEOGRAD: Devojke za pakovanje robe u proizvodnji

Posao: viljuskaristi, Beograd,  preko omladinske zadruge BULEVAR

Prijavi se! Ponuda posla za devojke - nezaposlena lica za rad na pomoćnim poslovima pakovanja robe u fabrici na Karaburmi.

Opis posla / Uslovi:

  • Pakovanje robe u magacinu gotovih proizvoda

  • Rad na izlaznom delu mašine za štampu

  • Angažovanje na duži vremenski period

  • Zarada po satu 150 rsd za dnevni rad

  • Noćni rad - uvećanje 26%

  • Rad u 3 smene (06-14, 14-22, 22-06)

Način prijave za poslove:

(prijavite se odmah telefonom)

  • Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR

  • Možete poslati CV biografiju na email: ozbulevar@beotel.rs

  • Telefonski/poslovnica 1 ; 011/344-3381; 243-54-86; 060/6000-290

  • Kontakt osoba: Tanja

  • Radno vreme zadruge 8-17h radnim danima

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv.

bottom of page