Potrebni studenti za rad na konferenciji i sajmu | STUDENTI

Omladinska I STUDENTSKA zadruga Bulevar,  studenti za tehnicko administrativne poslove na sajmu i konferenciji, engleski jezik preko zadruge Beograd

Opis posla / Uslovi:

  • Potreban studenti sa znanjem engleskog nivoa (napredni - konverzacijski nivo) i posedovanjem znanja rada na računaru

  • Obavljanje pomoćnih tehničkih i administrativnih poslova za vreme konferencije i sajma u prisustvu stranih partnera

  • Studenti do 26 godina

OBAVEZNO POSLATI CV Biografiju na email: ozbulevar@beotel.rs

Očekujemo Vaše prijave putem formulara-upitnika OVDE.

Kontakt osoba: Andrijana, 011/3650-156, 3650-157 (08-17h)

  • Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

  • Poslovnica 2 ; 011/3650-156, 3650-157, 060/5555-823

  • Biračninova 42, (trg Slavija, Beograd)

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član zadruge. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija