Web dizajner - Beograd

Web administrator, E arhiva, poslovi Omladinska zadruga, preko zadruge, posao BULEVAR human resources

Prijavi se! Potreban nam je web dizajner, student ili nezaposleno lice do 30 godina.

Saradnik na održavanju internet prezentacije

Grad: Beograd

Radno vreme:Puno radno vreme

Vrsta zaposlenja:Posao na određeno

Broj izvršilaca: 1

Opis posla:

Od saradnika očekujemo rad i izmene sadržaja na postojećem internet sajtu. Obradu teksta, fotografija i drugih potrebnih poslova.

Znanje i veštine:

Poznavanje rada u programskom alatu Dreamweaver, Photoshop i dr. poznavanje engleskog jezika i poznavanje naprednog rada na računaru, kao i poznavanje Microsoft Office paketa.

Radno iskustvo:

Potrebna je osoba sa iskustvom na izradi web prezentacija.

Napomena:

Pošaljite nam vaš e-mail na adresu poslovna.pitanja@dass.rs a sa ove adrese automatski će vam biti poslato nekoliko pitanja na koje je potrebno odgovoriti. Odgovore i vaš CV šaljite na e-mail adresu posao@dass.rs

Prilikom slanja Vaše prijave, obavezno se pozovite na oglas omladinske zadruge Bulevar.

Na razgovor ćemo pozivati samo one osobe, koje su poslale odgovore na navedenu e-mail adresu.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član zadruge. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija