Trazimo studente za tehnicku podrsku klijenata

Prijavi se!   Tražimo studente za obavljanje poslova tehničke podrške klijentima  - #administrativni poslovi

Opis posla / Uslovi:

    • Telefonska i elektronska podrška i komunikacija sa klijentima

    • Uredno vođenje evidencije prijava

    • Uredno izveštavanje

    • Angažovanje minimum 3 meseca

    Uslovi:

    • Student, do 23 godine starosti (zbog poreskih olakšica)

    • Sposobnost brze analize i rešavanja tehničkih problema (tehnički usmereni  fakulteti - studenti tehničkih fakulteta, e-poslovanja, e-bankarstva i srodnih )

    • Odlično poznavanje MS Windows okruženja i MS Office paketa

    • Odlično poznavanje engleskog jezika

    • Komunikativnost, efikasnost, organizovanost

    Način prijave za poslove:  (pozovite i prijavite se odmah)

    • Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR

    • Obavezno poslati CV biografiju na email: ozbulevar@beotel.rs

    • Telefonski/poslovnica 1 ; 011/3650-156, 3650-157; 060/5555-823

    • Telefonski/poslovnica 1 ; 011/344-3381; 243-54-86; 060/6000-290

    • Radno vreme zadruge 8-17h radnim danima

    Više o ponudi poslova na sajtu  www.poslovi-omladinska-zadruga.com

    Nisi član zadruge. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija

    Please reload

    Ostali oglasi

    Support engineer | Oglasi za posao, Beograd

    15.11.2019

    1/6

    1

    Omladinska i studentska zadruga BULEVAR

    Poslovnica - Birčaninova 42, Savski Venac
    11000 Beograd -Srbija
    tel/fax: 011 / 3650-156
    tel/fax: 011 / 3650-157
    tel/fax: 011 / 3650-158
    tel/fax: 011 / 3650-159
    mob. info tel; 060 /5555-843

    radno vreme:

    pon-pet  8-17 čas.   sub 8-12 čas.
    office@ozbulevar.rs

    2

    Studentski servis BULEVAR

    Poslovnica - Kneginje Zorke 5, Vračar
    tel/fax: +381 (011) 344-3381
    tel/fax: +381 (011) 2435-486
    tel/fax: +381 (011) 3447-257
    tel/fax; +381 (011) 630-1937
    mob. info tel; 060/6000-290

    pon-pet  8-17 čas.   sub 8-12 čas.

    3

    Oglasni centar BULEVAR

    Poslovnica 3 - Logistika & Marketing

    tel/fax: 011/344-33-81, lok. 20

    marketing@ozbulevar.rs

    • Facebook Social Icon
    • Twitter Social Icon
    • Google+ Social Icon