Proaktivan, dinamican posao - Agent prodaje - sa/bez iskustva - Beograd

Prijavi se! Pridruži se eksternom timu prodaje - postani Agent prodaje. Otvoren konkurs za Beograd i ostale gradove u Srbiji.

Opis posla / Uslovi:

Za grad Beograd i ostale gradove u Srbiji otvoren je konkurs za Agenta prodaje - komercijalistu, sa/bez radnog iskustva. U prijavi naglastiti za koji grad se prijavljujete.

  • Komunikacija sa novim i postojećim korisnicima, pružanje svih bitnih informacija u cilju prodaje

  • Prezentacija i prodaja proizvoda i usluga

  • Obrada korisničke dokumentacija u skladu sa procerurama

  • Izrada dnevnih izveštaja o učinku

Uslovi:

  • Osoba sa ili bez radnog iskustva

  • Dobre komunikacione i prezentacione veštine

  • Usmerenost na rezultat

  • Profesionalan stav, disciplina i dobra organizovanost

  • Poznavanje rada na računaru

  • Minimum SSS

  • prednost imaju STUDENTI (zavrsne godine)

Način prijave za poslove:

(prijavi se odmah telefonom)

  • Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR

  • Možete poslati CV biografiju na email: ozbulevar@beotel.rs

  • Telefonski/poslovnica 1 ; 011/3650-156; 3650-157; 060/5555-823

  • Telefonski/poslovnica 1 ; 011/344-3381; 243-54-86; 060/6000-290

  • Radno vreme zadruge 8-17h radnim danima

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.