Mašinski inženjer sa posedovanjem Licence 333 - Omladinska zadruga Bulevar

Oglasi za posao / poslovi preko omladinske zadruge BULEVAR, inzenjer na izgradnji lifta, posao preko zadruge, Beograd

Prijavi se! Aktuelna ponuda posla preko omladinske zadruge za posredno angazovanje ili dirketni prijem u radni odnos kod poslodavca za poziciju

Mašinski inzenjer sa posedovanjem Licence 333

(Odgovorni projektant transportnih sredstava, skladišta i mašinskih konstrukcija i tehnologije)

Opis posla / Uslovi:

Potreban Mašinski inženjer sa posedovanjem Licence 333 (Odgovorni projektant transportnih sredstava, skladišta i mašinskih konstrukcija i tehnologije), za posao vršenja nadzora nad izvodjenjem radova (ugradnja liftova). Angazovanje na par meseci.

-bez ograničenja u godinama starosti

Način prijave:

  • Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR

  • Telefonski/poslovnica 2 ; 011/344-3381; 243-54-86; 060/6000-290

  • Obavezno poslati CV biografiju na email: ozbulevar@beotel.rs

  • Radno vreme 8-17h radnim danima

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član zadruge. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija