Za studente: Part-time dnevni poslovi 4h do 8h - održavanje grupnih i individualnih finess treninga

Prijavi se! Tražimo 6 studenata i studentkinja na trećoj ili završnoj godini fakulteta (sportska akademija, DIF, itd.) za Part-time poslove do 4h radnog vremena na poziciji: Fitness trener za grupne ili invidivudalne treninge-u Beogradu - Vračar.

Opis posla / Uslovi:

U Beogradu, uskoro se otvara nova velika teretana, za potrebe poslodavca tražimo STUDENTE na trećoj ili završnoj godini fakulteta za sport , DIF-a, sportske akademije itd..., za održavanje grupnih i individulanih fitness treninga (muške/ženske) do 26 godina- poželjni studenti.

- radno angažovanje u vremenu od ( 06.00 - 21.00 / popularni termin od 17.00 - 21.00)

- saradnja na duži vremenski period

- plaćanje po radnom danu

[do 4h radnog angažovanja 1.000 din + bonus po terminu]

[do 8h radnog angažovanja 1.600 din + bonus po terminu]

Mogućnost napredovanja u skladu sa razvijanjem radnih veština.

Više informacija kandidati će dobiti direktno na razgovoru sa poslodavcem.

Istaknuti uslovi posla:

- prednost poznavanje engleskog jezika

- posedovanje odgovarajućeg sertifikata ili diplome sa akademije sporta, Dif-a ili druge obrazovne ustanove

- potrebno odredjeno iskustvo u radu do sada

- osoba treba da ima i prodajne veštine, društveni karakter, i da gradi osećaj poverenja kod članova

Treninzi / aktuelni:

Group training Facts: We will start with – Spinning, Kick-boxing, Aerobics Steps, HIIT, Circle Training, Pilates, and Yoga

Način prijave:

  • Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR

  • Telefonski/poslovnica 2 ; 011/344-3381; 243-54-86; 060/6000-290

  • Telefonski/poslovnica 1 ; 011/3650-156; 3650-157; 060/5555-823

  • Obavezno poslati CV biografiju na email: ozbulevar@beotel.rs

  • Radno vreme 8-16:30h radnim danima

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.