Potrebne devojke prodavci za prodavnicu zdrave hrane

Poslovi preko omladinske zadruge - prodavac u zdravoj hrani, Beograd

Prijavi se! Tražimo 4 devojake za rad u prodavnici zdrave hrane - prodavci u maloprodaji.

Opis posla / Uslovi:

Za prodavnicu zdrave hrane na Vračaru, tražimo 4 devojke, studentkinje na redovnim studijama, koje imaju slobodnog vremena za rad na duži vremenski period.

- rad u smenama (2 smene) - dogovor sa poslodavcem

- poželjna sanitarna knjižica

- radi se 8 sati dnevno

- mesečna zarada 25.000 neto.

- radi se na Vračaru u blizini Slavije.

Razgovor za posao u ponedeljak 02.11.2015, prijave za posao slati do petka 30.11.2015 do 12 časova.

Način prijave:

- Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR, pozovite odmah.

- Telefonski/poslovnica 1 ; 011/344-33-81; 243-54-86; 060/6000-290

- Možete poslati CV biografiju na email: ozbulevar@beotel.rs

- Radno vreme 8-16:30h

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član zadruge. Učlani se ovde