top of page

CALL AGENT / OPERATER - za Beograd

Prijavi se! OMLADINSKA ZADRUGA BULEVAR za potrebe Telefonskih centara -teleoperatera u Beogradu, traži 20 izvršioca za poziciju:

CALL AGENT / OPERATER (m/ž)

20 IZVRŠIOCA

Opis posla:

- CALL AGENT/OPERATER prikuplja podatke o klijentima putem različitih registara koristeći internet pretraživače,

- Stupanje u kontakt sa klijentima

- Registrovanje podataka o Klijentima u centralnoj bazi podataka,

- Evidentiranje promena, obaveštavanje i informisanje starijih call-agenata

Uslovi za kandidate:

  • Studenti i nezaposleni do 35 godina

  • Poželjno iskustvo u istim ili silčnim poslovima

  • Radne smene: 8 sati prema rasporedu poslodavca

  • Poznavanje: MS Office paketa i Internet pretraživača

  • Rad na duži vremenski period

Način prijave:

  • Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR

  • Telefonski/poslovnica 1 ; 011/344-33-81, 243-54-86, 3447-257, 060/6000-290

  • Telefonski/poslovnica 2 ; 011/3650-156, 3650-157, 3650-158, 060/5555-823

  • Slanjem CV biografije sa slikom na email: ozbulevar@beotel.rs

  • Lično/poslovnica 1; Birčaninova 42, Savski Venac (trg Slavija)

  • Lično/poslovnica 2; Kneginje Zorke 5, Vračar (Hram Sv. Save)

  • Radno vreme 8-16:30h

Više o ponudi poslova na sajtu www.ozbulevar.rs

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.