top of page

Studenti - telefonisti za Call Centar na Vračaru

Prijavi se! Tražimo STUDENTE - telefoniste za rad na prodaji usluga Mobilnog operatera na Vračaru-Beograd

Opis posla / Uslovi:

Potrebni studenti telefonisti za rad u call centru - Prodaja paketa usluga Moblinog operatera. Poslodavac se nalazi na Vračaru - u blizini Hrama Svetog Save.

- Fiksna plata 20.000,00 + odlična bonusna politika.

- Radno vreme je 6 časova dnevno, 6 dana u nedelji!

Kreiramo bazu potencijalnih kandidata.

Potrebno je prijaviti se telefonom i poslati CV biografiju danas do 15h.

Način prijave:

  • Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR

  • Telefonski/poslovnica 2 ; 011/308-57-47, 344-33-81, 060/6000-290

  • Obavezno poslati CV biografiju na email: ozbulevar@beotel.rs

  • Radno vreme zadruge 8-17h

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.