Poslasticari, kuhinjski radnici i kuvari za poslasticarnicu u Beogradu

Prijavi se! Tražimo Poslastičare, pomoćne kuhinjske radnike i kuvare - za rad u poslastičarnici u centru Beograda

Opis posla / Uslovi:

Za potrebe poslastičarnice iz centra Beograda, potrebni iskusni poslastičari, pomoćni kuhinjski radnici i kuvari, sa diplomom škole i stečenim radnim iskustvom.

- radi se duži vremenski period

- potrebno iskustvo

- plata od 25.000 do 30.000 dinara Neto

Kreiramo bazu potencijalnih kandidata.

Potrebno je poslati CV biografiju.

Način prijave:

  • Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR

  • Telefonski/poslovnica 2 ; 011/308-57-47, 344-33-81, 060/6000-290

  • Obavezno poslati CV biografiju na email: ozbulevar@beotel.rs

  • Radno vreme zadruge 8-17h

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.