SPOLJNI POMOĆNI RADNIK za supermarket (+ invalidna lica)

Oglasi za posao / poslovi preko omladinske zadruge Bulevar, SPOLJNI POMOĆNI RADNIK u supermarketu, Beograd

Prijavi se! OMLADINSKA ZADRUGA BULEVAR

Svakodnevna ponuda poslova preko omladinske zadruge.

Tražimo studente i nezaposlena lica:

Za potrebe radnog mesta

SPOLJNI POMOĆNI RADNIK

u supermarketu - prijavi se ovde

Opis posla / Uslovi:

Za potrebe supermarketa, tražimo studente i nezaposlena lica,

(mogu se prijaviti INALIDNA LICA sa blažim oblikom invaliditeta )

- obavljaju se poslovi u najčešće u spoljnom radnom okruženju

- prikupljanje kolica i korpi

- održavanje parkinga ispred maloprodajnog objekta

Radi se duži vremenski period.

Način prijave:

  • Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR

  • Telefonski/poslovnica 1 ; 011/344-33-81, 243-54-86, 3447-257, 060/6000-290

  • Slanjem CV biografije sa slikom na email: ozbulevar@beotel.rs

  • Lično/poslovnica 1; Birčaninova 42, Savski Venac (trg Slavija)

  • Lično/poslovnica 2; Kneginje Zorke 5, Vračar (Hram Sv. Save)

  • Radno vreme 8-16:30h

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com