Potrebni pripravnici -Pravnici - Studenti sa znanjem Engleskog jezika

Prijavi se! OMLADINSKA ZADRUGA BULEVAR nudi brz i kompletan servis poslodavcima i zadrugarima, imamo lidersku poziciju na planu angažovanja studenata i omladine u Gradu Beogradu i svim vecim gradovima Srbije, za potrebe internatcionalne kompanije,

tražimo 3 izvršioca za poziciju:

PRIPRAVNICI - PRAVO I ADMINISTRACIJA

BEOGRAD

Uslovi rada:

  • Studenti/IV godina, APSOLVENTI ili master do 26 godina ,

  • Odlicno znanje ENGLESKOG JEZIKA (sa pravnim terminima)

  • Odlicno poznavanje MICROSOFT OFFICE

OPIS POSLA:

  • REVIZIJA UGOVORA

  • popunjavanje formulara

  • evidentiranje podataka na engleskom jeziku

  • provera i kontrola teksta ugovora - otklanjanje gresaka, nedostanka itd..

Način prijave:

• Kandidati se mogu prijaviti na telefon Omladinske zadruge BULEVAR

• poslovnica 1 ; 011/344-33-81, 243-54-86, 3447-257, 060/6000-290

Kandidati se mogu prijaviti lično na adresi:

Omladinska zadruga Bulevar

Birčaninova 42 /trg SLAVIJA/

u periodu od 8-17h.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.