top of page

Šanker – Konobar | Oglasi za posao, Beograd

Šanker – Konobar, Omladinska zadruga Bulevar, Poslovi, Oglasi za posao, Beograd
Poslovi u Beogradu, Šanker – Konobar, Oglasi za posao, Beograd

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Šanker – Konobar

Mesto: Beograd

Opis posla:

-Učestvuje u poslovima prijema i naručivanja potrebne robe,

-Odgovara za tačnost i kvalitet spravljenih proizvoda

-Vrši poslove prijema i posluživanja gostiju,

-Vrši naplatu izvršenih usluga i izdaje račun za izvršene usluge i prodatu robu,

-Odgovara je za kvalitet poslova i prijema i usluživanja gostiju,

-Odgovoran je za pravilnu primenu propisa o načinu prodaje robe,

-Prati promene asortimana robe i daje predloge za proširenje asortimana kao i dopunu robe,

-Učestvuje u redovnim i vanrednim popisima,

-Vrši pakovanje porudžbina za kupca

-Odgovoran je održavanje higijene ugostiteljskog objekta prema planovima održavanja higijene,

-Odgovoran je za poštovanje svih higijenskih pravila rukovanja – manipulacija robom - namirnicama;

-Dužan je da poštuje sva pravila lične higijene, higijene LZS, opreme i prostora,

-Obavlja i druge poslove po nalogu direktora ili drugog neposrednog rukovodioca,

-Odgovoran je za sve poslove koji su mu stavljeni u delokrug ovom sistematizacijom ili pojedinačnim naredbama rukovodilaca

Uslovi rada:

-Prethodno radno iskustvo na istim pozicijama

-Komunikativnost i ljubaznost u radu

-Lokacija: Beograd ( Banovo Brdo)

-Radno vreme: 08-16h, 16-24h, 6 dana u nedelji

-Plata: 52 000 + troškovi prevoza

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/6001655

011/3650-156

011/3650-157

011/3650-158

011/3650-159

poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.