top of page

Assistant media planer za digitalne medije | Oglasi za posao, Beograd

Assistant media planner za digitalne medije, Omladinska zadruga Bulevar, Poslovi, Oglasi za posao, Beograd
Poslovi u Beogradu, Assistant media planner za digitalne medije, Oglasi za posao, Beograd

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Assistant media planer za digitalne medije

Mesto: Beograd

Opis posla:

- Odgovoran je za kreiranje i egzekuciju uspešnih digitalnih advertajzing kampanja za klijente agencije na društvenim mrežama i ostalim platformama za oglašavanje

- Definiše optimalni miks digitalnih tehnika oglašavanja, kao i optimalne budžete na društvenim mrežama

- Samostalno kreira strategije ili učestvuje u njihovom kreiranju i optimizuje oglašavanje na društvenim mrežama

- Samostalno izrađuje i prezentuje izveštaje o digitalnom oglašavanju klijenata agencije na društvenim mrežama

- Po potrebi i nalogu neposrednog pretpostavljenog održava kontakte sa klijentom

- Vodi računa o budžetu, agencijskim troškovima i agencijskoj zaradi za svaku pojedinačnu kampanju, tj. Zakup

Uslovi rada:

- Završen Ekonomski fakultet ili FON

- Odlično poznavanje engleskog jezika

- Poželjno poznavanje Google Ads-a, Facebook Business/Ads Manager, Google Analytics

- Odgovornost i posvećenost u radu

Radno vreme: 5 dana nedeljno, 09-17h

Lokacija: Beograd

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/3066-098

011/4542-588

poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv.

bottom of page